Nie ma to jak statek. Suite Life: Nie ma to jak statek (seria 2)

Suite Life: Nie ma to jak statek

nie ma to jak statek

By wzbudzić w Barbarze zazdrość, Cody udaje, że Bailey jest jego dziewczyną, ale ta wszystkiemu zaprzecza. Postanawiają, że będzie się on uczył w klasie pani Tuweiller, a potem zda maturę. Tymczasem London ukrywa się przed Mosebym, który chce ją zaciągnąć do dentysty, a Woody staje do walki w zawodach sumo. Dziewczyna nieświadomie przyjmuje jego oświadczyny, i nazajutrz musi wziąć z nim ślub. Zack: Nie nadążam już za tymi gierkami. Zack: Facet, co utknie pod paznokciem, zostaje na kiedy indziej. W Polsce emitowane są w częściach.

Next

Suite Life: Nie ma to jak statek (seria 3)

nie ma to jak statek

Zack: Myślę, że laseczka minus ten osioł to szczęśliwy Zack. Oryginalny twórca serialu, Danny Kallis, został również powiązany z nowym projektem. Tymczasem Cody i Bailey kłócą się, czy Gerta naprawdę istnieje, i niewierząca Bailey postanawia napisać samemu referat o pingwinach. Role gościnne: Ed Begley Jr. Cody: Będą się nabijały w czterdziestu pięciu językach. Woody i London przez przypadek uwalniają z pudła na statku stado węży, które oblężają statek i sieją panikę wśród pasażerów.

Next

Nie ma to jak hotel czy Nie ma to jak statek ? ? ?

nie ma to jak statek

Bardzo podoba mu się koleżanka z klasy Addison, co można było zauważyć w kilku odcinkach serialu m. Role gościnne: Gilland Jones jako Olivia, Hamilton Mitchell jako Cabot, Alec Ledd jako Enzo Biscotti, Emily Morris jako kobieta, Adam Tait jako mężczyzna. W Polsce pierwszy odcinek został premierowo wyemitowany na 16 stycznia 2010 w rok po premierze pierwszej serii. Premiera na zgromadziła 5,7 miliona widzów i stała się premierą serialową z największą oglądalnością na kanadyjskim kanale Family. Role gościnne: Erin Cardillo jako Emma Tutweiller, Michael Hitchcock jako pan Blanket. Zack: Nie, chcę oglądać tańczące laski. .

Next

Lista postaci serialu Suite Life: Nie ma to jak statek

nie ma to jak statek

Cody: Aaa, chcesz oglądać gwiazdy. Bliźniaki wspinają się na górę guru Swami, gdyż Cody chce nauczyć się jego sztuk, jednak okazuje się, że mistrzowi zależy bardziej na pieniądzach niż nauce. Cody jest o niego zazdrosny, tym bardziej, iż ojciec Bailey uwielbia Moose'a. Nowymi aktorami względem serialu są , w roli drugoplanowej i w roli drugoplanowej dołączył do głównej obsady w sezonie drugim. Jak ty się do mnie upodabniasz! Blanket Michael Hitchcock 0 3 0 Goin' Bananas Mean Chicks Dante Larry Vanburen Jr. Tymczasem Woody zostaje ugryziony przez Pryszcza.

Next

Suite Life: Nie ma to jak statek (seria 2)

nie ma to jak statek

Że wkleiłaś stu dolarówki na każdą stronę. Role epizodyczne: Jill Basey jako Widow, Veronica Dunne jako Tiffany. Pani Tutweiller chce zrobić sobie dzień wolny na czytanie romansu, w który bardzo się wciągnęła. Role gościnne: Matthew Timmons jako Woody Fink, Brittany Ross jako Capri. Kallis, O'Connell, Jim Geoghan i Irene Dreayer są producentami wykonawczymi. Tymczasem London i Bailey starają się pomóc mamie Estebana, która jest przeciwna małżeństwu poprzez znalezienie dla niej hobby.

Next

Suite Life: Nie ma to jak statek (seria 2)

nie ma to jak statek

Zack, Cody, Bailey, Bob i Barbara idą razem do kina na Kwiaty i Czekoladę. Woody: Dlatego, tylko jak zjem Meksykańskie. Tymczasem Marcus i pan Moseby chcą iść do muzeum popowej grupy , ale utknęli w sklepie z meblami, w którym pan Moseby poszukiwał brakującego wkrętu do jego szwedzkiego stolika. Tymczasem Zack i Cody przebierają się za dorosłych, a potem wchodzą nielegalnie na Wieczór Gwiazdek. Role gościnne: Erin Cardillo jako Emma Tutweiller, Matthew Timmons jako Woody Fink, Michael Airington jako lustro. Notatka: Jest to ostatni odcinek serialu, który emitowany jest w wersji trwającej 34 i 27 minut. Po wyeliminowaniu niedoskonałości należy usunąć szablon z tej sekcji.

Next

nie ma to jak statek w archive.iplayboy.com

nie ma to jak statek

Bliźniaki nie chcą do tego dopuścić i próbują zepsuć rodzicom występ. Okazuje się, że dziewczyna wie o nim wszystko i próbuje z nim wygrać, trafiając w jego czułe punkty. Pan Moseby oświadcza się pani Tutweiller. Cody i Bailey chcą wspólnie napisać pracę o Gercie potworze morskim , a Zack, London i Woody obserwują trzy rośliny. Cody zostaje trenerem swojej dziewczyny, jednak w końcu kłócą się, gdyż jego metody nie pasują Bailey.

Next

nie ma to jak statek w archive.iplayboy.com

nie ma to jak statek

Goście specjalni: jako , jako , jako , jako , jako. Od 16 stycznia 2009 serial jest emitowany w polskim a 7 listopada 2009 pojawił się w. Notatka: W tym odcinku do głównej obsady dołącza jako. London postanawia zawieźć przyjaciółkę sterowcem tak naprawdę London chce zostawić Bailey w Kettlecorn, by mieć znów własny pokój. Cody: No, pierwszy poniedziałek miesiąca.

Next